Jolanta Maria Pulst

  • Dypl. Naturopata i m.in. Terapeuta Ustawień Systemowych,
  • Nowej Medycyny Germańskiej, Praktyk Chirurgii Aury wg. Gerhard Kluegl,
  • Fascylitator – Terapii Recall Healing/Totalna Biologia,
  • Trener Metody Tippinga „Radykalne Wybaczanie”, Terapeuta Traumy – Gabora Mate,
  • Praktyk szkoły-  Joe Dispenza, Kinslova, Bartleda,
  • Praktyk Terapii Wisceralnej i Klawiterapii, Wykładowca i Coach Transforming

Cieszę się w głębi mojego serca że mogę Cię gościć na stronach mojego instytutu. Jest to dla mnie znak,  że jesteś następną istotą, która postanowiła zrobić kolejny krok w swoim życiu w drodze do siebie.

Kocham żyć. To odczucie, które towarzyszy mi od zawsze, pomimo iż do tej pory było mnóstwo sytuacji przykrych jak i tych, które zabierały mi resztki sił z moich pokładów energii. Dlatego, nauczyłam się stawiać granice i dostrzegać relacje, które mnie niszczą. Chociaż jest to dla mnie niezwykle trudne to wiem że to działa. Jestem pełna energii i otoczona wspaniałymi ludźmi, pozytywnie podchodzącymi do życia.

Moja misja!

Od serca do serca …. pomagam ludziom codziennie od nowa, przekraczać ich ograniczenia i blokady emocjonalne. Fascynuje mnie możliwość odnalezienia   źródła problemu i uruchomienie procesu zdrowienia..

Urodzona w 1964 r. w Wielkopolsce.

Jestem od blisko 30 lat Dypl. Naturoterapeutą, od 30 lat mieszkająca w Niemczech. Prywatnie  jestem matką, dwójki dorosłych dzieci.

Moją drogę z Naturoterapią w szerokim tego słowa znaczeniu, rozpoczęłam od choroby dziecka. A to że nic nie dzieje się w życiu przypadkiem – znalazłam swoją pasję życiową. Swoją drogę nauczania rozpoczęłam w  Rosji następnie Kanadzie, USA, Niemczech, Węgrzech i Polsce oraz wielu innych, cudownych miejscach tego świata na co przedstawiam Certyfikaty.

Zawodowo, pełnie funkcje dyrektorskie oraz menadżerskie w polskich i zagranicznych firmach. Jestem wykładowcą oraz szkoleniowcem autorskiej  metody holistycznej dla przyszłych pasjonatów i praktyków Naturoterapii.

Z wieloletniej fascynacji i praktyki z Medycyną informacyjną i Kwantową , dorobkiem takich naukowców jak  Tesla, Rife, Lakhovsky, Keshe stworzyłam na ich bazie własną  markę „ Prana Energy” z szeroką gamą  produktów, którą ciągle rozwijam.