Konsultacje indywidualne, dla par, dla rodzin…

Spotkanie osobiste  – Wiele metod z zakresu Psychosomatyki, którymi pracuje,  mają to do siebie że doskonale możemy poprowadzić sesję osobistą zarówno bezpośrednio w gabinecie jak podczas sesji online.

Spotkanie On-line przez Zoom, Wahtsapp, Messenger itp.

Korzystamy z kamery video , która to, daje nam jakoby ochronę przed wystąpieniem publicznym. Nie musimy mówić o swoich często skrytych problemach przed innymi. Z mojego doświadczenia i obserwacji uważam że sesje on-line przynoszą taki sam efekt jak udział w sesji osobistej.

W obydwu przypadkach, pracujemy m.in. na figurkach Play Mobile, które to dla podświadomości dają nam wglądy do wewnętrznych obrazów zapisanych w naszej podświadomości, które  w codzienności determinują nasze zachowania dot. sposobu postrzegania rzeczywistości.

Sesje osobiste jak i on-line –trwają ok. 60 minut w cenie 100$ – 400 zł 
Rezerwacja – tylko za wcześniejszą opłatą

Uwaga!  Sesje online z klientami z innej strefy czasowej, zostają ustalane tylko według czasu europejskiego.

Więcej informacji

Warsztaty grupowe

Warsztaty Grupowe dotyczą głównie metody Ustawień Systemowych Rodzinnych Hellingera, Warsztaty tematyczne opierające się na szkole:  Joe Dispenza, Bruce Lipton itd.  – połączone z głębokimi medytacjami oraz mojej autorskiej metody pracy z ciałem na podstawie Chirurgii Aury i Matrycy Energetycznej.

W pracy grupowej, wytwarza się pole kwantowe a w takiej przestrzeni człowiek może zobaczyć swoją własną bezwarunkową miłość co daje nam przestrzeń, przyzwolenie i akceptacje dla samego siebie.

Ważne:
Organizujemy warsztaty i seminaria  grupowe zarówno w kraju jak i za granicą oraz prowadzimy je, na zaproszenie innych jednostek.  W zakładce „warsztaty-seminaria- szkolenia” – przedstawione są tylko te terminy, które są w gestii naszej organizacji. Wszystkie inne warsztaty, seminaria grupowe w organizacji innych jednostek posiadają nie publikujemy, chyba ze umowa stanowi inaczej

Więcej informacji