Aby przedstawić Państwu Chirurgie Aury rozpocznę od Cytatu

„Wierzę, że uzdrawianie środkami niematerialnymi, metodami duchowymi, ma przed sobą przyszłość niewyobrażalnych możliwości. Wierzę, że jego obszar stopniowo wykroczy poza to, co dziś, słusznie lub nie, nazywamy funkcjonalnym i obejmie również wszystko, co organiczne. Widzę przed sobą świt nowej ery, w której niektóre interwencje chirurgiczne, np. na wewnętrznych organach, będą uważane za zwykły patchwork, pełen przerażenia, że kiedyś istniała tak ograniczona wiedza na temat metod leczenia. Wtedy nie będzie już prawie miejsca dla tradycyjnych leków. Daleko mi do dyskredytowania nowoczesnej medycyny i chirurgii w jakikolwiek sposób; wręcz przeciwnie, mam wielki podziw dla obu. Ale byłem w stanie dostrzec ogromne energie, które są nieodłącznie związane z samą osobowością i zewnętrznymi źródłami, które przepływają przez nią w pewnych warunkach i których nie mogę opisać inaczej niż jako boskie. Siły, które mogą nie tylko leczyć zaburzenia funkcjonalne, ale także te wywołane organicznie, które okazały się jedynie skutkami ubocznymi zaburzeń psychicznych i duchowych”

Carl Gustav Jung

Czym dokładnie jest Chirurgia Aury inaczej – Chirurgia Fantomowa?

Chirurgia aury według Gerharda F. Klügla to nowa droga do zdrowia.

Chirurgia Aury, znana również jako Chirurgia Wirtualna, Fantomowa to „chirurgia” w ciele subtelnym, tj. w polu energetycznym żyjącego człowieka czyli pozaustrojowo. Ten rodzaj Chirurgii Aury zwykle odbywa się tylko w polu energetycznym bez bezpośredniego kontaktu z użyciem modeli organów lub obrazów organów jako surogatów. Klienci trzymają te surogaty w dłoniach, a następnie odczuwają „operację” tak, jakby odbywała się ona bezpośrednio na ich ciele.

Zgodnie z zasadą przewodnią „energia podąża za uwagą”, pozwala to osiągnąć maksymalne skupienie umysłu, a tym samym optymalny efekt.

Bardzo rzadko klienci odczuwają ból, ale raczej rodzaj dotyku, który pomaga mi znaleźć właściwe miejsce na ciele, w którym powinna odbyć się „operacja”. To właśnie reakcja ciała pokazuje mi, czy operacja aury jest możliwa i w jaki sposób powinna zostać przeprowadzona. Można powiedzieć, że jest to zgoda ciała.

Zdefiniowane techniki mogą być wykorzystane do uczynienia stresu informacyjnego, namacalnym dla człowieka jako zjawisko tworzenia rezonansu które jest specyficzne dla Chirurgii Aury.

Usunięcie stresu informacyjnego to odczuwalne uwolnienie się od dolegliwości. Nosimy w sobie stres karmiczny jako informacje traum i złych doświadczeń, przekazywany z pokolenia na pokolenie  jak również zaburzenia miazmatyczne, które to z kolei przekazane są jako informacje patogenne czy też doświadczenia medyczne i inne, które można zidentyfikować metodą kinezjologii w Aurze i odpowiednio ją zneutralizować.

Czasami zadajemy sobie pytania:

  • Dlaczego zawsze czuje się winny?
  • Dlaczego mam skoliozę?
  • Dlaczego bolą mnie stawy i mięśnie?
  • Dlaczego boję się ciemności?
  • Dlaczego nie mogę mieć dzieci?
  • Co mogę zrobić z nietrzymaniem moczu?
  • Dlaczego mam wysokie ciśnienie tętnicze?
  • Dlaczego mam skrzywienie miednicy?

Na te i wiele innych pytań odpowie Chirurgia Aury z precyzyjną dokładnością i charakteryzuje się metodyczną konkretnością i efektywnością . Terapeuta stosuje procedury chirurgiczne w Aurze w celu przeprogramowania świadomości człowieka.

Pozwala na wspomaganie powrotu do zdrowia zarówno zaburzeń funkcjonalnych jak i zmian organicznych. Chirurgia Aury jest prosta, humanitarna, precyzyjna i bez skutków ubocznych.

Chirurgia Aury nie rości sobie pretensji do bycia pojedynczą metodą terapii a wręcz przeciwnie, doskonale może być uzupełniana przez wiedzę i praktykę terapeuty z dziedziny Nowej Medycyny Germańskiej, Totalnej Biologii, Ustawień Hellingera, Klawiterapii, Medycyny Informacyjnej czy Biorezonansu .

Chirurgia Aury jest następnym krokiem w kierunku medycyny informacyjne, kwantowej z praktycznym zastosowaniem, czyli spełnia warunki terapii, która od dawna przewidywali wielcy myśliciele i naukowcy.

Aurachirurgie – Chirurgia Aury

Usługi Chirurgii Aury
OPCJAOPISCENA
Pierwsza SesjaCzas trwania - ok. 60 min.100$
400 zł


Zakup

Kolejne SesjeCzas trwania - ok. 60 min.90$
350 zł


Zakup

UWAGA!

• Terapie Chirurgii Aury wykonujemy tylko i wyłącznie osobiście w gabinecie.

• Materiały jak i produkty Medycyny informacyjnej w zakresie pobrania aplikacji informacyjno–homeopatycznej lub innego produktu plazmatycznego, wspomagającego zdrowienie danego człowieka, można zakupić na stronie prana24.eu

Chcesz umówić się na sesję chirurgii aury? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

https://www.aurachirurgie.li
https://www.aurachirurgie.me
Źródło