„Ludzie nie umierają na raka, umierają ze strachu i wyczerpania”

Dr Hamer

Epokowe odkrycie doktora Hamera: system rozwoju chorób, Nowa Medycyna (GNM), czyli medycyna, której wyniki można powtórzyć u następnego pacjenta, nauka medycyny. GNM to system fizjologiczny, biologia, który obejmuje zmiany, które wcześniej uważano za choroby.  Dotyczy zarówno ludzi, zwierząt i roślin.

Wraz z  odkryciem i rozwojem Germańskiej Nowej Medycyny na stałe zmienił historię medycyny. 

Wprowadził medycynę przyszłości w rzeczywistość teraźniejszości.

Możemy teraz obliczać wszystkie choroby w taki sam sposób, jak to robiliśmy wcześniej w przypadku ciąży.

Czym jest Nowa Medycyna Germańska?

Ze względu na naukową precyzję dzieli Duszę-Mózg-Organ na poziomy, ale jednocześnie interpretuje procesy jako całość.

W końcu trzy poziomy Duszy, Mózgu i Narządu są w rzeczywistości trzema poziomami tylko na papierze lub w myśli, ale w rzeczywistości jednym. Kiedy idziemy do pracy, ani nasze narządy, ani mózg nie są zostawiane w domu. Te trzy rzeczy (lub poziomy) są nierozłączne w organizmach żywych! A jak wiemy, separacja, zaniedbanie jest fatalne, jeśli nie wyciągniemy z tego lekcji.

Obliczalne matematycznie możliwości rozpoznania, zrozumienia i uzdrowienia Żelaznego Prawa Raka wynikają one z obserwacji i zrozumienia DHS (szczególnego doświadczenia szoku, które inicjuje chorobę).

Odkryte prawa natury to tzw. żelazne prawa, bo mamy tu do czynienia z nieubłaganymi prawami biologicznymi. Jest to takie biologiczne prawo, że dziecko zawsze ma ojca i matkę; więc do stworzenia dziecka potrzeba dwojga. Nie muszę w to wierzyć, żeby to na mnie zadziałało. Mogę przyjąć to za oczywistość lub mogę wierzyć w coś innego…)

Dlatego Germańska Nowa Medycyna nie jest przedmiotem debaty, ponieważ opiera się na dokładnie takich prawach natury, można ją odtworzyć w dowolnym miejscu i czasie, na każdą chorobę.

To fizjologia, która obejmuje także dane i fakty medyczne…

GNM nie dotyczy wszystkich chorób spontanicznych, które powstają na skutek wypadków, zatrucia, napromieniowania czy zaburzeń rozwojowych. Tutaj możemy zasięgnąć informacji z Totalnej Biologii i powtarzających się sekwencji życiowych w różnych przedziałach czasowych co my nazywamy „przypadkiem” lub „przeznaczeniem” itp.

 1. Tzw naturalne prawo naturalnych zmian (dawniej Żelazne Prawo Raka, Żelazne Prawo Chorób), „konflikt jako przyczyna pierwotna”
  Więcej informacji:
 2. Prawo dwóch etapów , zgodnie z którym każda naturalna zmiana składa się z dwóch etapów, jeśli konflikt zostanie rozwiązany i nie będzie nawrotów. (faza adaptacji do konfliktu i odbudowy).
  Więcej informacji:
 3. Tzw zmiany naturalne (rak i choroby nowotworowo-pochodne, specjalne programy biologiczne o znaczącym znaczeniu)
  System ontogenetyczny (skoncentrowany na płytce zarodkowej).
  Wiecej informacji:
 4. System ontogenetyczny (skoncentrowany na płytce zarodkowej) drobnoustrojów.
  Więcej informacji:
 5. Prawo, według którego każdy tzw choroby w przyrodzie tylko w normalnym przypadku składający się z dwóch etapów (i uzasadniony z punktu widzenia historii rozwoju)

Kiedy mamy do czynienia z biologiczną prawidłowością, oznacza to po prostu, że istnieje jakaś reguła, według której coś się dzieje. W matematyce oznacza to, że dodawanie i odejmowanie są obliczane według tych samych zasad logicznych. Decydujące jest to, czym istota „karmi” swój organizm? Jeśli zaprogramujesz w nim rozwiązanie konfliktu, czyli rozwiążesz konflikt w realnym życiu to nie będzie już powodu do złego samopoczucia, to wyleczenie będzie można wyliczyć z zegarkową precyzją, terapia będzie quasi-automatyczna sterowana z od wewnątrz = nie ma potrzeby interweniować z zewnątrz. (Uśmierzanie bólu to inna sprawa.)

Chodzi o to, że wiemy, że teraz pytanie, nie dotyczy tego, jak się leczymy. Matka Natura już o to zadbała, program uzdrawiania jest zakodowany w naszych genach. Naprawdę ważne pytanie brzmi: czy jesteśmy gotowi wyeliminować PIERWSZĄ PRZYCZYNĘ?

A może raczej toczymy materialistyczną bitwę z wiatrakami czyli z  objawami, skutkami i nieludzko pozwalamy się okaleczać , zatruwać? Dochodzimy do najważniejszego pytania:
„Co wybrać? Eliminacja przyczyny czy OBJAWÓW?”

Ta informacja jest dla tych, którzy „wierzą”, że trzeba się otruć, okaleczyć, żeby być ZDROWYM …

„Wszystko ma sens, nie ma skutku bez przyczyny”

Roberto Barnai

Nowa Medycyna Germańska / Biologika

Usługa Nowej Medycyny Germańskiej
OPCJAOPISCENA
Pierwsza KonsultacjaMożliwa osobista lub on-line.
Czas trwania - ok. 60 min.
100$
400 zł


Zakup

Kolejne KonsultacjeMożliwa osobista lub on-line.
Czas trwania - ok. 60 min.
90$
350 zł


Zakup

Chcesz umówić się na konsultację? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

https://www.biologika.hu
Źródło