„Jesteśmy tak chorzy, jak wielkie są tajemnice rodzinne”

Gilbert Renaud

Odblokuj więc tajemnice choroby…

W Recall Healing pracuję nad „identyfikacją i rozwiązaniem emocjonalnej traumy stojącej za, symptomem, stanem lub zachowaniem”, co jest ważnym krokiem w procesie powrotu do zdrowia.

Aby wykonać tę pracę, Recall Healing integruje wiedzę zaczerpniętą z kilku dziedzin, uznanych badań naukowych i różnych obserwacji dotyczących świata roślin, zwierząt i ludzi.

Pragnę tutaj zaznaczyć że podstawowym okresem programującym dla każdego z nas jest „Projekt-Cell” – czyli 30 miesięczny okres do naszch 1- pierwszych urodzin. Nowy człowiek, projektowany, programowany jest w komórkach swoich rodziców już 9 miesięcy przed jego poczęciem. Powtarzające się sekwencje okresowe w życiu to także „nie przypadek”!!!

Koncepcja ta rzuca światło i zrozumienie na normalne funkcjonowanie żywej istoty, w jaki sposób staje się ona chora i jak możliwe jest odzyskanie przez nią zdrowia i dobrego samopoczucia.

Recall Healing nie jest panaceum na wszystko i nie udaje, że czyni cuda; ale kiedy praca z Recall Healing jest dobrze wykonana, pomaga człowiekowi w jego transformacji zrozumienia dobrych stron tego co się z nim dzieje a jednocześnie nadaje kierunek nowego punktu widzenia, który przyczynia się do optymalizacji procesu powrotu do zdrowia..

Recall Healing – Totalna Biologia

Usługi Recall Healing
OPCJAOPISCENA
Pierwsza KonsultacjaMożliwa osobista lub on-line.
Czas trwania - ok. 60 min.
100$
400 zł


Zakup

Kolejne KonsultacjeMożliwa osobista lub on-line.
Czas trwania - ok. 60 min.
90$
350 zł


Zakup

UWAGA!

Przed pierwszym spotkaniem Pomocnym będzie jeżeli wypełnimy i odeślemy kwestionariusz, który to przyczyni się pomocy w moim zagłębieniu się w temat i z którym będę mogła się zaznajomić przed spotkaniem.

Kwestionariusz jest bardzo ważny, im rzetelniej go wypełnisz, tym większa szansa szybkiego rozprawienia się z konfliktami emocjonalnymi, które przyczyniły się do Twojego obecnego stanu. Wypełnianie kwestionariusza ma bezpośredni wpływ na to że z „dobrowolnego przymusu” zagłębisz się na spojrzenie na całość Twojego życia, co może zapoczątkować proces zdrowienia.

Oczywiście, kwestionariusz możemy wypełnić razem na konsultacji jeżeli jest takie Twoje życzenie.

Chcesz umówić się na usługę? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami

https://www.recallhealing.com
Źródło