Co to jest Matrix Energetix?

Matrix Energetics
Sztuka transformacji

Na początku było sensacyjne odkrycie. W roku 1997 Richard Bartlett zaobserwował coś zaskakującego podczas leczenia jednego z pacjentów: kiedy go lekko dotykał, koncentrując się przy tym na określonej intencji, był w stanie wprowadzić pacjenta w stan równowagi fizycznej i psychicznej. Chodziło tu o to, że odnalazł on dwa wrażliwe pod względem energii punkty korespondujące z danym problemem. Jego odkrycie było sensacją. Błędy postawy ciała znikały natychmiast, emocjonalne obciążenia rozwiązywały się same, pacjenci doznali ulgi i czuli się pełni energii. Bartlett zauważył, że metoda ta może być bez problemu przekazywana innym. Każdy, początkujący czy też doświadczony, profesjonalny użytkownik, może zastosować metodę dwóch punktów i wywołać spontaniczne procesy reorganizacyjne – zaskakująco szybko i w sposób nieskomplikowany.

Metoda Matrix Energetics opracowana i zarejestrowana przed Bartletta w USA może przypominać czary, wyniki zgadzają się jednak z podstawami fizyki energetycznej i fizyki kwantowej, teorii Superstring i pól morfogenetycznych Sheldrake’s. Może być stosowana na dolegliwości cielesne i psychiczne oraz w celu zmiany naszego życia w każdy możliwy sposób. Chodzi to w zasadzie o zmianę ograniczonego myślenia i nastawiania do tematu zdrowia i chorób – oraz o zmianę naszych „oczywistych” poglądów na temat funkcjonowania świata i otaczającej nas rzeczywistości. Często pacjent widzi i odczuwa zastosowanie pewnego rodzaju fali poruszającej – wydaje się, że ciało wchodzi chwilowo w stan w pełni odprężonej fali. Może się to zdarzyć w pozycji stojącej, siedzącej lub leżącej. Aby odnaleźć części ciała, na które „fala” w optymalny sposób oddziałuje, łączy się silne intencje z zastosowaniem lekkiej metody poruszania. Nieświadomość i pola biofizykalne działają na siebie nawzajem. Pola biofizykalne tworzą aktywną, ciągle drgającą matrycę. Matryca ta i jej połączenia odpowiadają za szybkie i ciągłe działanie w całym organizmie.

Choroby, a także zaburzenia emocjonalne to elementy zakłócające pola informacji w matrycy. Zastosowanie pola odbudowuje przepływ informacji biologicznych, dzięki czemu ciało może znowu w odpowiedni sposób reagować na stymulatory z otoczenia wewnętrznego i zewnętrznego.

Co zatem dokładnie robisz, stosujące metodę dwóch punktów opracowaną przez dr. Bartletta? Tworzysz i przekształcasz swoją rzeczywistość na poziomie kwantowym.

Ten nowy wzór myślowy otwiera Ci natychmiastową drogę do nowych płaszczyzn świadomości, które umożliwiają interakcję ze światem materialnym i jego transformację. W ten sposób dolegliwości fizyczne i emocjonalne mogą zostać uleczone z prędkością jednej myśli. I wszystko to dzieje się po prostu, nawet nie będziesz mieć poczucia, że cokolwiek zrobiłeś.

Dr Richard Bartlett o Matrix Energetics

Richard Bartlett

Richard Bartlett

Richard Bartlett jest chiropraktykiem, lekarzem medycyny naturalnej prowadzącym praktykę w Seattle i w Washingtonie. Zdecydował się na zdobycie wykształcenia chiropraktyka po spotkaniu ze znanym chiropraktykiem dr. Jacque Rowe. W roku 1887 ukończył naukę w Parker Chiropractic College. Jeszcze podczas studiów urodziło się jego drugie dziecko, które od urodzenia cierpiało na zapalenie oskrzeli, astmę i zapalenie płuc. Aby mu pomóc zdecydował się poszukać na własną rękę odpowiednich metod leczenia. U dr. Victora Franka pobierał nauki TBM (Total Body Modification) i dzięki tej metodzie był w stanie uzdrowić swojego syna.

Po studiach Richard Bartlett przeprowadził się do Monatny, gdzie do 1996 prowadził udaną praktykę chiropraktyka. Chcąc rozszerzyć spektrum metod leczniczych, ukończył w grudniu 2000 roku na Bastyr University of Naturopathic Medicine nauki o medycynie naturalnej.

W roku 1997 Bartlett odkrył nowoczesną metodę energetycznej interwencji w przypadku problemów fizycznych i psychicznych, którą nazwał w USA Matrix Energetics®. Rozwinął on tę metodę i prowadzi od tej pory na ten temat seminaria i wykłady.

Jak działa Matrix Energetics?

Czy wierzysz, że myśli mogą mieć siłę? Z pewnością znasz to doświadczenie, jaki wpływ na rozwój człowieka ma zaszufladkowanie go. Dziecko, które wcześnie usłyszy, że słabo gra w piłkę, zakoduje to sobie do tego stopnia, że będzie o tym głęboko przekonane.

Choć wcale nie musiała być to prawda, jeśli dziecko w to uwierzy, wówczas wiara ta stanie się faktem w jego życiu.

W ten sposób siła myśli stworzyła rzeczywistość. Wszyscy doświadczyliśmy takiego wzorca.

Na niektórych ma to większy wpływ, na innych mniejszy. Jednak tu, gdzie wpływ jest duży, powinniśmy coś zmienić. W zastosowaniu matrycy również wykorzystujemy siłę myśli w formie silnego, pozytywnego zamiaru. W otaczającym nas polu energii zapisane są informacje, które z nami korespondują. Z tego właśnie korzystamy.

Dwa punkty, które są połączone mentalnie, mogą wywołać silny impuls.

Odbiorca przeżywa często ten fenomen jako silną falę energetyczną. Można to jednak spowodować tylko przy pomocy jednej z nielicznych metod zmian matrycy.

Impuls transformacji przesyłany jest bezpośrednio po zastosowaniu. W efekcie chodzi o to, aby postrzegać i dopuszczać zmiany. Chęć zmiany jest ważnym warunkiem tej pracy.

Poznaj tę „falę”!

Film przedstawiający seans Matrix Energetix

Przebieg seansu

Matryca może zostać zastosowana podczas osobistego spotkania, jednak nie musi.

Praca zależy zasadniczo od czasu i przestrzeni. Dlatego nie jest konieczne, aby praktykujący i klient byli w tym samym miejscu. Czasami dla klienta jest nawet korzystnie, jeśli ma możliwość odprężenia się w znanym otoczeniu i nie jest rozpraszany poprzez przebywanie w obcym miejscu. Działanie jednak występuje i jest odczuwalne.

Wobec powyższego są przeprowadzane seanse bezpośrednie jak seanse zdalne. W krótkiej rozmowie wstępnej proszę wymienić tematy, które są do opracowania. Nie ma tu zazwyczaj konieczności opisywania szczegółów. Klient siada lub kładzie się odprężony na czas zastosowania metody. W stanie odprężenia może zauważyć odczucia w różnych miejscach swojego ciała, zobaczyć obrazy lub odczuć rodzaj fali energetycznej. Jako terapeuta otrzymuję informacje, co może być tematem seansu. Na płaszczyźnie energetycznej wysyłam impulsy wywołujące zmiany oraz oczyszczam dysharmonię. Moją pracą domową dla klienta jest zwracanie uwagi na występujące zmiany oraz dopuszczenie ich.

Czas trwania seansu z zastosowaniem matrycy

Dla zastosowania matrycy przez telefon oferuję dokładne, co do minuty rozliczenie (łącznie z rozmową wstępną i po seansie).
Łączny czas trwania seansu (łącznie z rozmowami) wynosi zazwyczaj 40 minut.
Dzieci potrzebują dużo mniej czasu, gdyż ich energie działają inaczej.
Jeżeli dla Ciebie kontakt osobisty w czasie seansu jest ważny zapraszamy do gabinetu.

Matrix Energetix

Matryca energetyczna, Matryca krystaliczna
PROBLEMOPISCENA
Sesja bezpośredniaCzas trwania - 40-60 min.
Sesja na odległość

https://www.matrixenergetics.com
Źródło